dla KORPORACJI

 

Naszym głównym zdaniem jest zwizualizować dane, zilustrować procesy lub przedstawić nowy produkt/produkty. Poinformować o korzyściach płynących z wykorzystania określonego produktu/usługi. Jesteśmy skoncentrowani na przedstawieniu korzyści dla określonej grupy docelowej klientów. Zgodnie z wytycznymi pozycjonowania marki.

Dostarczamy prezentacje na konferencje podsumowujące rok sprzedażowy, informujące o strategii na najbliższy rok. Przygotowujesz prezentacje produktowe i wizerunkowe na konferencje dla Klientów, a także informujące pracowników o planach do zrealizowania na najbliższy rok? Zwizualizujemy dane w sposób atrakcyjny dla odbiorcy, zgodny z manualem marki.

Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym. Umiemy czytać strategie rozwoju, skomplikowane briefy i przekładać je na język wizualny, adekwatny dla grupy odbiorców. Nasze projekty wpływają na wzrost słupków sprzedaży.

 

Korzyści

optymizacja kosztów, dzięki pracy bezpośrednio z twórcami rozumiejącymi specyfikę pracy korporacyjnej

 

  

Kiedy? Gdzie?

materiały wspomagające sprzedaż

komunikacja na zewnątrz i wewnątrz organizacji, tj. targi, opracowanie wizualne ofert, konferencje sprzedaży, wyjazdy integracyjne

 

Kompetencje

strategia wizualna brandu    /    szablony Word i Power Point    /    skład DTP